Karnawał
Tłusty Czwartek
Tłusty Czwartek to oczywiście pączki. A skoro można je zjeść z kolegami i koleżankami, to jeszcze lepiej! Wspólny słodki posiłek osłodzi nawet najtrudniejsze lekcje.
W teatrze
Dla Babci i Dziadka
W naszej szkole i przedszkolu odbył sie bardzo wyjątkowy dzień- Dzień Babci i Dziadka, uczniowie i przedszkolaki pięknie występowali dla swoich kochanych babć i dziadków. Był śpiew, recytacja wierszy i pyszny słodki poczęstunek, dziękujemy
Koniec I semestru
Pierwszy semestr już za nami, gratulujemy wszystkim, a zwłaszcza uczniom z wyróżnieniem, którzy pięknie pozują nam do zdjęcia. Życzymy powodzenia w kolejnym semestrze
.
Na łyżwach
W ramach lekcji wychowania fizycznego wybraliśmy się na lodowisko aby aktywnie spędzić czas ![]()
![]()
Było dużo radości i dobrej zabawy, na zakończenie nie mogło obyć się bez pysznej gorącej czekolady.
Nasza Wigilia
Piękny zwyczaj dzielenia się opłatkiem i kolędowania to tradycja naszej szkoły. Tuż przed świętami urządziliśmy Wigilię w naszej szkole. Miło było kolędować przy pięknej choince i bożonarodzeniowej szopce.
Pomagamy zwierzętom
Spotkanie bożonarodzeniowe
Tuż przed świętami tradycyjnie w naszej szkole odbyły się jasełka. Na spotkanie przybyły całe rodziny. Wszyscy podziwiali piękny występ dzieci, a także wykonane ozdoby świąteczne.
Warsztaty czekoladowe
W naszej szkole odbyły się Warsztaty Czekoladowe ![]()
![]()
Podczas warsztatów dzieci projektowały własną tabliczkę czekolady z dodatkiem wybranych owoców i bakalii. Dzieci dowiedziały sie skąd pochodzi czekolada oraz jak wygląda proces jej produkcji od samego ziarenka. Na koniec odbyła się degustacja rożnych rodzajów czekolady,
Mikołaj przyszedł po raz drugi
Nasi uczniowie i przedszkolaki były bardzo grzeczne w tym roku, ponieważ po raz drugi odwiedził ich św. Mikołaj
Dzieci zaśpiewały piosenki i miło spędziły czas
. Dziękujemy za pyszności i do zobaczenia za rok.
Barbórka u kamieniarzy
Nasi uczniowie odwiedzili dzisiaj kamieniarzy z okazji Dnia Barbórki. Jak co roku biali górnicy już na nich czekali. Były wiersze, piosenki i słodki poczęstunek. Potrzebne jest takie święto, by pokazać górniczy trud.
Mikołajkowa wycieczka
Grudzień rozpoczęliśmy bardzo intensywnie, m.in. wyjazdem Mikołajkowym do Krasiejowa. Uczniowie i przedszkolaki wybrali się na poszukiwania Mikołaja do Juraparku, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji i przeżyć. Warsztaty pierniczkowe, spotkanie i animacje z elfami, Kino Świąteczne oraz Kraina Marzeń. Do domu wracaliśmy
Noc w szkole
Drukujemy w 3D
Zapraszamy na zebranie
23 listopada 2023 roku w naszej szkole odbędzie się zebranie rodziców. Rozpocznie się ono o godzinie 17.00. Na spotkanie serdecznie zapraszają dyrektor oraz nauczyciele szkoły.
Jestem życzliwy
W dniu dzisiejszym t.j. 21 listopada obchodzilismy Światowy Dzień Życzliwości
Tego dnia warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i możemy okazać komuś bezinteresowną życzliwość miłym słowem lub gestem....Zapamiętajmy to hasło: „ Bądźmy dla wszystkich życzliwi, a świat będzie szczęśliwy…”
